O nas


SKINACTIV - POLSKIE KOSMETYKI NATURALNE

Poczuj się piękna pod ubraniem!

Wierzymy, że aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie w połączeniu z odpowiednim nawilżaniem skóry sprawią, że każda kobieta poczuje się piękna już pod ubraniem.Aktywność nabiera dla nas podwójnego znaczenia - aktywność fizyczną chcemy łączyć z działaniem aktywnych składników, które mają za zadanie odżywiać i rozpieszczać Twoją skórę. Chcemy za pomocą małej dawki pięknie pachnącej przyjemności dodawać Ci energii i pewności siebie każdego dnia.

Dla nas promienna cera i elastyczna, zadbana skóra są kluczem do dobrego samopoczucia. Chcemy, byś czuła się wspaniale w swojej własnej skórze - nie tylko w świetnie skrojonych jeansach i koszuli, ale też w odkrywającym ciało bikini.

Kosmetyki SKINACTIV wytwarzamy HAND MADE, głównie ze składników z certyfikatem ECO-CERT, który gwarantuje ich naturalność oraz przyjazność środowisku.


KTO ZA TYM STOI?

Monika Wadowska


Kosmetolog z wykształcenia i młoda mama, która zapragnęła stworzyć własny biznes na fundamentach swojej wiedzy, doświadczeń, a przede wszystkim - pasji. W tworzenie receptur kosmetyków wkłada całe serce. Inspiruje ją natura, którą zamyka dla nas w małych, pachnących pudełeczkach. Chce inspirować inne kobiety do działania i aktywnego trybu życia. Największą satysfakcję daje jej uśmiech na ustach zadowolonej klientki.